FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

AYKOME Şube Müdürlüğü
 • 2019 AYKOME OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI…

  AYKOME Olağan Toplantımız, 2 Mayıs 2019 Büyükşehir Belediyemiz Encümen Salonunda, değerli altyapı kuruluşlarımızın ve İlçe Belediyelerimizin katılımlarıyla Genel Sekreterimiz Zafer AYNALI başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda; 2019 yılı altyapı programı oluşturularak, altyapı çalışmalarında yapılması gerekenler konuşuldu.

   

  ...

  Devamını Oku
 • 2018 YILI ÜST YAPISI YENİLENEN YOLLARDA ALTYAPI ÇALIŞMALARI

  2018 yılı içerisinde üst yapısı yenilenen ve yeni açılan yollar için, altyapı kuruluşlarıyla koordinasyon sağlanarak; asfalt ve kaldırım yapılmadan altyapı çalışmalarının yapılması sağlandı. Böylece daha sonradan oluşabilecek zemin tahriplerinin önüne geçilmiş oldu. Ayrıca trafiğin olumsuz etkilenmemesi ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gece çalışmalarına ağırlık verildi.

   

  ...

  Devamını Oku
 • TRAMVAY PROJESİ İÇİN ALTYAPI KOORDİNASYONU, AYKOME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE SAĞLANDI

  Şehrimiz için yapılacak olan tramvay hattı projesi için, AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde; 13.11.2018 ve 14.11.2018 tarihlerinde, AYKOME Şube Müdürlüğümüz görevlileri, altyapı kuruluşları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü ve firma yetkililerinin katıldığı bir teknik gezi düzenlendi. Yapılan gezi ile tramvay hattının geçeceği hatta yapılacak son...

  Devamını Oku
 • 2018 YILI ÇAT YOLU KÖPRÜLÜ KAVŞAK ALT YAPI ÇALIŞMALARI KOORDİNESİ, AYKOME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SAĞLANDI

  Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan Çat Yolu Köprülü Kavşak projesi için, tüm alt yapı kuruluşları yapılacak proje hakkında bilgilendirilmiş; AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesiyle, kavşak çalışması öncesi ve sırasında, deplase ve yeni altyapı çalışmaları yaptırılmıştır.

   

  ...

  Devamını Oku
 • 2018 YILI, İÇME SUYU YENİLEME ÇALIŞMALARI

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde; ESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Gürcükapı Orhan Şerifsoy Caddesi, Şükrüpaşa Mahallesi, Yönetim Caddesi bölgelerinde içme suyu yenileme çalışmaları yapıldı.

   

  ...

  Devamını Oku
 • HAVAİ HATLARIN YER ALTINA ALINMASI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR…

  Havai hatların yer altına alınmasıyla, şehrimize estetik bir görünüm kazandırılmaya 2018 yılında da devam ediliyor; ışıklandırmanın yetersiz olduğu cadde, sokak ve mahallelerde yaptırılan çalışmalarla şehrimiz daha aydınlık hale getirildi. AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde, 2018 yılı içerisinde Hilalkent Semti ve Öz Yunuslar Caddesinde, ARAS EDAŞ tarafından enerji hatları yer altına alındı. Ayrıca Hilal...

  Devamını Oku
 • DOĞALGAZ HATTI ÇALIŞMALARI

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde; Palen Doğalgaz A.Ş.’ nin, 2018 yılı içerisinde yaptığı doğalgaz hattı çalışmaları;

  • Mevlana Caddesi (Atatürk Üniversitesi doğal gaz hattı bağlantısı)
  • Yenişehir Alt Yol- Alparslan Türkeş Bulvarı ( Yeni yapılan hastane için doğal gaz hattı çalışması)
  • Yıldızkent TOKİ’ ler ve Şehzade Caddesi ( Yeni a&cc...

   Devamını Oku
 • 2018 YILI EKİM AYKOME ALT KOMİSYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRLDİ

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde,  07.11.2018 tarihinde saat:10.00’ da yapılan AYKOME Alt Komisyon toplantısında; 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilen altyapı çalışmaları ve çalışmalarda yapılabilecek iyileştirmeler konuşuldu.

   

  ...

  Devamını Oku

HABERLER

HAVAİ HATLARIN YER ALTINA ALINMASI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİLİYOR…

Asri Mezarlık Karşısında bulunan havai enerji hattı, ARAS EDAŞ A.Ş.’e yaptırılan altyapı çalışmasıyla yer altına alınarak, kötü görüntüye son verildi.

...
21.12.2017 10:09:35 Devamını Oku

HAVAİ HATLARIN YER ALTINA ALINMASI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİLİYOR…

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Daire Başkanlığı AYKOME Şube Müdürlüğümüz tarafından; Cumhuriyet Caddesinde, havai hatlar yer altına aldırılarak şehrin estetiğini olumlu etkileyecek çalışmalar altyapı kuruluşlarına yaptırılmaya devam ediliyor.

...
21.12.2017 10:10:21 Devamını Oku
Tümünü Gör