FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

AYKOME Şube Müdürlüğü
 • MART AYI AYKOME ALT KURUL TOPLANTISI YAPILDI...

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde,  12.03.2020 tarihinde saat:10.00’ da yapılan Mart ayı AYKOME Alt Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 2020 yılında planlanan altyapı çalışmaları ve güncellenen AYKOME Uygulama Yönetmenliği, altyapı çalışmalarında kullanılacak olan form ve belgeler tanıtıldı.

   

  ...

  Devamını Oku
 • YENİ AÇILAN YOLLARDA ALTYAPI ÇALIŞMALARI YAPTIRILMAYA DEVAM EDİYOR…

  Erzurum Büyükşehir Belediyemiz tarafından Şehrimize kazandırılan ve ileride önemli ulaşım  güzergâhlarından olacak olan Yıldızkent TOKİ’ ler Yolu ve Havaalanı Yolunu Tortum Yoluna bağlayan yeni açılan yollarda üstyapı çalışmaları tamamlanmadan altyapı çalışmaları yaptırıldı.

   

  ...

  Devamını Oku
 • ANA ARTERLERDE ÇALIŞMALAR GECE YAPTIRILMAYA DEVAM EDİYOR…

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde, Terminal Cad. ve Hastaneler Caddesi mevkilerinde Turkcell & Superonline A.Ş. tarafından yapılan yatay sondaj çalışmalarıyla, 2018 yılında Yönetim Caddesi üstyapı yenileme çalışmaları öncesi yaptırılan fiber altyapı güzergâhının MNG AVM- Hastaneler Caddesi bağlantısı yapıldı. Vatandaşı ve trafiği olumsuz etkilememek için sondaj çalışması AYKOME Şube Müdü...

  Devamını Oku
 • YENİ YERLEŞİM YERLERİ İÇİN DOĞALGAZ RİNG HATTI YAPILDI…

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde, Gölbaşı Caddesi ve Şehitler Semtindeki yeni yapılan yerleşim yerlerine gaz ihtiyacının daha sağlıklı bir şekilde ulaştırılabilmesi için, 2019 AYKOME Olağan Toplantısında ana programa alınan ring hattı; Palen Doğalgaz A.Ş. tarafından yapıldı.

   

  ...

  Devamını Oku
 • ODUN DİREKLER KALDIRILMAYA DEVAM EDİYOR…

  Şehrimizin görüntüsünü ve imajını olumsuz olarak etkileyen odun direkler kaldırılmaya devam ediyor. AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde, Şehzade Caddesinde bulunan odun direkler, ARAS EDAŞ’ ın yaptığı çalışmaya kaldırıldı.

   

  ...

  Devamını Oku
 • ANA ARTERLERDEKİ ALTYAPI ÇALIŞMALARI GECE YAPTIRILMAYA DEVAM EDİLİYOR…

  Şehrimizin en önemli caddesi olan Cumhuriyet Caddesinde,  arıza nedeniyle yapılacak altyapı çalışması; araç trafiğinin ve vatandaşın olumsuz etkilenmemesi için gece 22.30-03.00 saatleri arasında ESKİ Genel Müdürlüğüne yaptırıldı. AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde gerçekleşen çalışmada diğer altyapı kuruluşları teknik elemanları başka hatlara zarar verilmemesi için hazır bulundu. AYK...

  Devamını Oku
 • EKİM AYI AYKOME ALT KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI...

  AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde,  16.10.2019 tarihinde saat:10.00’ da yapılan Ekim ayı AYKOME Alt Komisyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda altyapı çalışmalarında yapılması gerekenler konuşuldu.

   

  ...

  Devamını Oku
 • HAVAİ HATLAR YER ALTINA ALDIRILMAYA DEVAM EDİYOR…

  Şehrimizdeki bina yüzeylerinde BULUNAN ve çirkin bir görüntü oluşturan havai hatlar yer altına aldırılmaya devam ediliyor. AYKOME Şube Müdürlüğümüzün koordinesinde, TÜRKSAT Kablo A.Ş. tarafından şehrimizin önemli caddelerinden biri olan Çaykara Caddesinde bulunan binaların üzerinde yer alan telekomünikasyon hatları yer altına alındı.

   

  ...

  Devamını Oku

HABERLER

HAVAİ HATLARIN YER ALTINA ALINMASI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİLİYOR…

Asri Mezarlık Karşısında bulunan havai enerji hattı, ARAS EDAŞ A.Ş.’e yaptırılan altyapı çalışmasıyla yer altına alınarak, kötü görüntüye son verildi.

...
21.12.2017 10:09:35 Devamını Oku

HAVAİ HATLARIN YER ALTINA ALINMASI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİLİYOR…

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Daire Başkanlığı AYKOME Şube Müdürlüğümüz tarafından; Cumhuriyet Caddesinde, havai hatlar yer altına aldırılarak şehrin estetiğini olumlu etkileyecek çalışmalar altyapı kuruluşlarına yaptırılmaya devam ediliyor.

...
21.12.2017 10:10:21 Devamını Oku
Tümünü Gör