EBB NÖBETÇİ AMİR LİSTESİ
Gnc.T:01.01.2021

 

NÖBETÇİ AMİRLER ÇİZELGESİ 
SIRA NO NÖBET TARİHİ AMİRİN ADI SOYADI KURUM ADI  ÜNVANI 
1 1.07.2021 ABDULLAH SUNAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GECE KONDU ŞUBE MÜDÜRÜ
ZEKERİYA YALAP  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
2 2.07.2021 YUNUS ENGİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MAAŞ TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRÜ
İRFAN SALIN ESKİ Genel Müdürlüğü  YÖNETİM KURULU ÜYESİ
3 3.07.2021 MURAT ALTUNDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
GÖKŞİN AKSOY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRE BAŞKANI
KEMAL ÇINAR ESKİ Genel Müdürlüğü  BATI İLÇELERİ SU VE KAN.D.B.
AHMET ERDEM ESKİ Genel Müdürlüğü  İSPİR ŞB.MÜD.V.
4 4.07.2021 SERKAN ÇEKİÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANI
GÖKHAN GÜLTEKİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ELEKTRONİK VE İLETİŞİM ŞUBE MÜDÜRÜ
ÖZCAN  ALKAN  ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD
HALİM BUCUĞA ESKİ Genel Müdürlüğü  TAŞRA İÇME SUYU ARITMA TES.VE HAVZA KOR.ŞB.MÜD.V.
5 5.07.2021 OLCAY OZAN DİKBAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRÜ
SELİM AYDIN ESKİ Genel Müdürlüğü  ATIK SU ARITMA ŞB.MÜD.V.
6 6.07.2021 ABDULAZİZ SAVAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATIN ALMA ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET SEFA ÇÖGEN ESKİ Genel Müdürlüğü  İÇ KONTROL ŞB.MÜDÜRÜ
7 7.07.2021 OSMAN DOĞAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İKMAL ŞUBE MÜDÜRÜ
M.TAYYİP ÇUBUKCU ESKİ Genel Müdürlüğü  ARITMA TES.D.BŞK.
8 8.07.2021 FATİH DALLI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAKIM ONARIM VE ATÖLYELER ŞUBE MÜDÜRÜ
İRFAN SALIN ESKİ Genel Müdürlüğü  YÖNETİM KURULU ÜYESİ
9 9.07.2021 SEDAT BEKTAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL YOL ŞUBE MÜDÜRÜ
AHMET ERDEM ESKİ Genel Müdürlüğü  İSPİR ŞB.MÜD.V.
10 10.07.2021 HASAN ŞAHİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
MURAT CANYURT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EMLAK VE İSTİMLAK DAİRE BAŞKANI
İSMAİL AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  İNS.KAY.EĞT.D. BŞK.
HALİM BUCUĞA ESKİ Genel Müdürlüğü  TAŞRA İÇME SUYU ARITMA TES.VE HAVZA KOR.ŞB.MÜD.V.
11 11.07.2021 AYHAN KARAOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI
SUAT ÇORUH BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL ALT YAPI ŞUBE MÜDÜRÜ
YAKUP DERMAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ABONE İŞLERİ D.BŞK
SELİM AYDIN ESKİ Genel Müdürlüğü  ATIK SU ARITMA ŞB.MÜD.V.
12 12.07.2021 SERDAR DAMACI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PROJE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET SEFA ÇÖGEN ESKİ Genel Müdürlüğü  İÇ KONTROL ŞB.MÜDÜRÜ
13 13.07.2021 FATİH ŞORSU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENCÜMEN ŞUBE MÜDÜRÜ
ADNAN ÖZKILIÇ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
14 14.07.2021 MUSTAFA ZAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVİL SAVUNMA UZMANI
HÜSEYİN ÇAKANLI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
15 15.07.2021 EREN İZCİOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AB DIŞ İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRÜ
OKTAY BİLGİN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
16 16.07.2021 MUZAFFER ŞAHİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR ŞUBE MÜDÜRÜ
SAMET TUYLU ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
17 17.07.2021 BURHAN SALIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
KÖKSAL YAVUZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ VE KARARLAR DAİRE BAŞKANI
ENDER UZUNOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  TEF.KUR.BAŞK
SIRRI BALLI  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
18 18.07.2021 EMRE KOÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRE BAŞKANI
ERGÜN ENGİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ ŞUBE MÜDÜRÜ
HALİL AĞAÇ ESKİ Genel Müdürlüğü  STRATEJİ GEL. DAİRESİ BŞK.
HAKAN ÇIRAKHAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
19 19.07.2021 ÖMER FARUK AVCI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR ŞUBE MÜDÜRÜ
RIDVAN FİLİZ  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
20 20.07.2021 VEYSEL YİĞİT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜTÇE VE MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRÜ
AKİF TUFANÇLI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
21 21.07.2021 SALİH SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İÇ KONTROL ŞUBE MÜDÜRÜ
UMUT ÖNER  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
22 22.07.2021 ERKAN EKİNCİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İCRA VE TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRÜ
ORHAN AKTAŞ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
23 23.07.2021 MAHMUT YAYLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TAŞINIR MAL AMBAR ŞUBE MÜDÜRÜ
VEDAT YEŞİLDAĞ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
24 24.07.2021 MUSTAFA YAŞAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
ABDULGAFUR YENİAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM DAİRE BAŞKANI
MESUT YAVİLİOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  BİLGİ İŞLEM D. BAŞKANI
NEVZAT KAYA  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
25 25.07.2021 OKTAY KOCAOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRE BAŞKANI
ÖMER FARUK KİŞİOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GELİR ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET ŞENGÜL ESKİ Genel Müdürlüğü  ELEKTRİK MAK.VE MAL.İKM.D.B.
MÜRSEL ÖZARPALI ESKİ Genel Müdürlüğü  PLAN PROJE DAİRE BAŞKANI V.
26 26.07.2021 FUAT BAYANKA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İHALELER ŞUBE MÜDÜRÜ
YAHYA HAN  ESKİ Genel Müdürlüğü  TAHAKKUK ŞB.MÜD.
27 27.07.2021 MURAT ERENLER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRÜ
ZEKERİYA YALAP  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
28 28.07.2021 HÜSEYİN OKTAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OTOGAR VE SEMT GARAJLARI ŞUBE MÜDÜRÜ
RIDVAN FİLİZ  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
29 29.07.2021 ALİ RIZA AKSOY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TRAFİK VE SİNYALİZSAYON ŞUBE MÜDÜRÜ
AKİF TUFANÇLI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
30 30.07.2021 HÜSEYİN CEMAL TOPÇULU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ UKOME ŞUBE MÜDÜRÜ
UMUT ÖNER  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
31 31.07.2021 MURAT ALTUNDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
ÜNAL İNCİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM DAİRE BAŞKANI
MESUT YAVİLİOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  BİLGİ İŞLEM D. BAŞKANI
ORHAN AKTAŞ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
32 1.08.2021 AHMET KILIÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI
BÜLENT HAKİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİTKİSEL ÜRETİM ŞUBE MÜDÜRÜ
ÖZCAN  ALKAN  ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD
VEDAT YEŞİLDAĞ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
33 2.08.2021 AHMET KOŞAPINAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA ŞUBE MÜDÜRÜ
NEVZAT KAYA  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
34 3.08.2021 SÜLEYMAN KÖROĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA ŞUBE MÜDÜRÜ
HAKAN ÇIRAKHAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
35 4.08.2021 İLYAS SOLAK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ RUHSAT VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRÜ
SIRRI BALLI  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
36 5.08.2021 EYUP TEDİK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA ŞUBE MÜDÜRÜ
SAMET TUYLU ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
37 6.08.2021 YILMAZ KARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TRAFİK HİZ. ZABITA ŞB.MÜD.
OKTAY BİLGİN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
38 7.08.2021 HASAN ŞAHİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
MEHMET AĞIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DAİRE BAŞKANI
İSMAİL AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  İNS.KAY.EĞT.D. BŞK.
HÜSEYİN ÇAKANLI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
39 8.08.2021 SELAHATTİN TURAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANI
İSMET HANDEMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLER ŞUBE MÜDÜRÜ
YAKUP DERMAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ABONE İŞLERİ D.BŞK
GANİ KORKMAZ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
40 9.08.2021 MEHMET ŞAHİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR,ÇEVRE ve TURİZM ZABITA ŞB.MÜD.
ZAFER AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
41 10.08.2021 HÜSEYİN BULUTLAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA  ŞUBE MÜDÜRÜ
EMİN DAŞÇI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
42 11.08.2021 NURULLAH AKSU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞUBE MÜDÜRÜ
ŞEMSİ TAŞKESENLİOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
43 12.08.2021 YUSUF YILDIZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HARİTA ŞUBE MÜDÜRÜ
BÜLENT HERAY ESKİ Genel Müdürlüğü  KUZEY İLÇE SU VE KAN.D.B.V.
44 13.08.2021 MEHMET ALPER ÖZCAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
CEVAT AKBABA ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
45 14.08.2021 BURHAN SALIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
PAŞA TARHAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANI
ENDER UZUNOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  TEF.KUR.BAŞK
MUHYETTİN GÜNGEN ESKİ Genel Müdürlüğü  DAİRE BAŞKANI
46 15.08.2021 MUSTAFA AYGÜN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ETÜT VE PROJELER DAİRE BAŞKANI
RECEP POLAT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANSAL ÜRETİM ŞUBE MÜDÜRÜ
HALİL AĞAÇ ESKİ Genel Müdürlüğü  STRATEJİ GEL. DAİRESİ BŞK.
A.KADİR BAKAR  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
47 16.08.2021 RECEP YALÇIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL YAPILAR ŞUBE MÜDÜRÜ
İBRAHİM HAKKI AKSAKAL ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
48 17.08.2021 OSMAN EMEÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CANLI HAYVAN PAZARLARI ŞUBE MÜDÜRÜ
ZEKAİ KAMBER ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
49 18.08.2021 AHMET ÇAĞRI BİRDAL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VETERİNER VE MEZBAHANE ŞUBE MÜDÜRÜ
MAKSUT KOTAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
50 19.08.2021 RAMAZAN GEZER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM ŞUBE MÜDÜRÜ
ALAY GÜRSES  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
51 20.08.2021 MEHMET MUTLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENERJİ VE AYDINLATMA ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET SEFA ÇÖGEN ESKİ Genel Müdürlüğü  İÇ KONTROL ŞB.MÜDÜRÜ
52 21.08.2021 MUSTAFA YAŞAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
BEDRİ ÖZDEMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DAİRE BAŞKANI
ELİMDAR AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD
SELİM AYDIN ESKİ Genel Müdürlüğü  ATIK SU ARITMA ŞB.MÜD.V.
53 22.08.2021 AMİR BADUR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRE BAŞKANI
FETULLAH MORKOÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
MUSA GÜLER ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD.V.
HALİM BUCUĞA ESKİ Genel Müdürlüğü  TAŞRA İÇME SUYU ARITMA TES.VE HAVZA KOR.ŞB.MÜD.V.
54 23.08.2021 NECMETTİN
TAŞKESENLİOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL ŞUBE MÜDÜRÜ
AHMET ERDEM ESKİ Genel Müdürlüğü  İSPİR ŞB.MÜD.V.
55 24.08.2021 LÜTFÜ İHSAN ÜNLÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRÜ
ADNAN ÖZKILIÇ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
56 25.08.2021 ÜNSAL ERMAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
ZAFER AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
57 26.08.2021 İLHAM AMAÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEZARLIKLAR İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
EMİN DAŞÇI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
58 27.08.2021 BURAK SADIKOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ETÜD VE PROJELER ŞUBE MÜDÜRÜ
ŞEMSİ TAŞKESENLİOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
59 28.08.2021 MURAT ALTUNDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
TUNCAY ATASEVER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI
ERGÜL AKSOY ESKİ Genel Müdürlüğü  SU VE KANAL İŞLTM D.BAŞKANI
OSMAN AKGÜL ESKİ Genel Müdürlüğü  DAİRE BAŞKANI
60 29.08.2021 LEVENT GÜVEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR VE ŞEH.DAİRE BAŞKANI VEKİLİ
SERDAR ÇİMEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR VE RUHSAT ŞUBE MÜDÜRÜ
KEMAL ÇINAR ESKİ Genel Müdürlüğü  BATI İLÇELERİ SU VE KAN.D.B.
GANİ KORKMAZ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
61 30.08.2021 MEHMET KÜÇÜK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRÜ
CEVAT AKBABA ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
62 31.08.2021 HASAN BASRİ MERCAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET UZUN ESKİ Genel Müdürlüğü  GÜNEY İLÇELERİ SU VE KAN.D.B.
63 1.09.2021 CÜNEYT ÇİL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AYKOME ŞUBE MÜDÜRÜ
A.KADİR BAKAR  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
64 2.09.2021 HİKMET BİLGE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞUBE MÜDÜRÜ ( Park ve Bah. Müd. Emrinde )
ZEKERİYA YALAP  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
65 3.09.2021 GÜLTEKİN YAKULİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAPI KONTROL ŞUBE MÜDÜRÜ
RIDVAN FİLİZ  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
66 4.09.2021 HASAN ŞAHİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
ALPASLAN GÜLAKAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANI
BÜLENT HERAY ESKİ Genel Müdürlüğü  KUZEY İLÇE SU VE KAN.D.B.V.
AKİF TUFANÇLI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
67 5.09.2021 İBRAHİM SEKMEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAYNAK GELİŞTİRME VE İŞTİRAKLER DAİRE BAŞKANI
MUAMMER ÖZGEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRÜ+İMAR VE RUHSAT
ŞB.MÜD.V.
OSMAN AKGÜL ESKİ Genel Müdürlüğü  DAİRE BAŞKANI
UMUT ÖNER  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
68 6.09.2021 ŞAMİL TUNA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE ŞUBE MÜDÜRÜ
ORHAN AKTAŞ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
69 7.09.2021 SİNAN DURMUŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞUBE MÜDÜRÜ(Kamulaştırma Emrinde)
VEDAT YEŞİLDAĞ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
70 8.09.2021 HALİL İBRAHİM YILDIRIM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAMULAŞTIRMA ŞUBE MÜDÜRÜ(86.MD.)
NEVZAT KAYA  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
71 9.09.2021 MUHAMMET DEMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EMLAK ŞUBE MÜDÜRÜ
HAKAN ÇIRAKHAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
72 10.09.2021 ALİ ERTUĞRUL YAŞAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
SIRRI BALLI  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
73 11.09.2021 BURHAN SALIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
MUSTAFA KELEŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRE BAŞKANI
MUHYETTİN GÜNGEN ESKİ Genel Müdürlüğü  DAİRE BAŞKANI
SAMET TUYLU ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
74 12.09.2021 ERDEM OKCU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAPI KONTROL DAİRE BAŞKANI
KUDDUSİ TIRPAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET UZUN ESKİ Genel Müdürlüğü  GÜNEY İLÇELERİ SU VE KAN.D.B.
OKTAY BİLGİN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
75 13.09.2021 CENGİZ DURULAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN ŞUBE MÜDÜRÜ
HÜSEYİN ÇAKANLI ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
76 14.09.2021 SUAT TORTUMLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRÜ
İSA SAY ESKİ Genel Müdürlüğü  DESTEK HİZ.D.BŞK.V.
77 15.09.2021 ÖMER LÜTFÜ AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KUDEP ŞUBE MÜDÜRÜ
İBRAHİM HAKKI AKSAKAL ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
78 16.09.2021 MUHAMMET BOZDEMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE ŞUBE MÜDÜRÜ
ZEKAİ KAMBER ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
79 17.09.2021 AHMET BİTEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKLER ŞUBE MÜDÜRÜ
MAKSUT KOTAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
80 18.09.2021 MUSTAFA YAŞAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI
MURAT CANYURT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EMLAK VE İSTİMLAK DAİRE BAŞKANI
MÜRSEL ÖZARPALI ESKİ Genel Müdürlüğü  PLAN PROJE DAİRE BAŞKANI V.
ALAY GÜRSES  ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜRÜ
81 19.09.2021 SERKAN ÇEKİÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANI
GÖKHAN GÜLTEKİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ELEKTRONİK VE İLETİŞİM ŞUBE MÜDÜRÜ
İSA SAY ESKİ Genel Müdürlüğü  DESTEK HİZ.D.BŞK.V.
ADNAN ÖZKILIÇ ESKİ Genel Müdürlüğü  ŞUBE MÜDÜR V.
82 20.09.2021 OLCAY OZAN DİKBAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRÜ
YAHYA HAN  ESKİ Genel Müdürlüğü  TAHAKKUK ŞB.MÜD.
83 21.09.2021 ABDULAZİZ SAVAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATIN ALMA ŞUBE MÜDÜRÜ
ÖZCAN  ALKAN  ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD
84 22.09.2021 OSMAN DOĞAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İKMAL ŞUBE MÜDÜRÜ
ELİMDAR AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD
85 23.09.2021 FATİH DALLI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAKIM ONARIM VE ATÖLYELER ŞUBE MÜDÜRÜ
MUSA GÜLER ESKİ Genel Müdürlüğü  GENEL MÜD.YRD.V.
86 24.09.2021 SEDAT BEKTAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL YOL ŞUBE MÜDÜRÜ
İSMAİL AYDEMİR ESKİ Genel Müdürlüğü  İNS.KAY.EĞT.D. BŞK.
87 25.09.2021 AYHAN KARAOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI
SUAT ÇORUH BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMSAL ALT YAPI ŞUBE MÜDÜRÜ
M.TAYYİP ÇUBUKCU ESKİ Genel Müdürlüğü  ARITMA TES.D.BŞK.
YAKUP DERMAN ESKİ Genel Müdürlüğü  ABONE İŞLERİ D.BŞK
88 26.09.2021 KÖKSAL YAVUZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ VE KARARLAR DAİRE BAŞKANI
FATİH ŞORSU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENCÜMEN ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET ŞENGÜL ESKİ Genel Müdürlüğü  ELEKTRİK MAK.VE MAL.İKM.D.B.
ENDER UZUNOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  TEF.KUR.BAŞK
89 27.09.2021 ABDULLAH SUNAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GECE KONDU ŞUBE MÜDÜRÜ
HALİL AĞAÇ ESKİ Genel Müdürlüğü  STRATEJİ GEL. DAİRESİ BŞK.
90 28.09.2021 YUNUS ENGİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MAAŞ TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRÜ
MESUT YAVİLİOĞLU ESKİ Genel Müdürlüğü  BİLGİ İŞLEM D. BAŞKANI
91 29.09.2021 SERDAR DAMACI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PROJE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRÜ
MEHMET ŞENGÜL ESKİ Genel Müdürlüğü  ELEKTRİK MAK.VE MAL.İKM.D.B.
92 30.09.2021 MUSTAFA ZAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVİL SAVUNMA UZMANI
ERGÜL AKSOY ESKİ Genel Müdürlüğü  SU VE KANAL İŞLTM D.BAŞKANI

 

 

 

İletişim Bilgileri

Kurum Adı : ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Çalışma Saatleri : 08:00 - 18:00 (Hafta İçi)
Telefon : +90(442) 344 10 00
Çağrı Merkezi : 444 16 25    7 / 24 Hizmetinizde
Fax : 0(442) 233 02 20
Web : https://www.erzurum.bel.tr
Adres : MuratPaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Cad. No:2 Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25100 Erzurum
     

 

©2016 Erzurum Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.