MECLİS KOMİSYONLARI
Gnc.T:31.07.2015

 

   ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İHTİSAS KOMİSYONLARI (2021)

1-İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

2-PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1

ARZU SIRMACI (KOMİSYON BAŞKANI)

1

SERHAT AKYÜZ (KOMİSYON BAŞKANI)

2

FEVZİ POLAT

2

YAŞAR TAŞ

3

ENSAR ÖZDEMİR

3

ERCAN YILMAZ

4

RECEP KAPLAN

4

SADRETTİN BAŞ

5

MEHMET AKARSU

5

CELAL ERSOY

6

MÜRSEL ETEGÜL

6

YUSUF DEMİRCİOĞLU

7

MEHMET ATİK

7

RASİM GÜNEŞ

       

3-ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

4-EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1

AYŞE AYDIN (KOMİSYON BAŞKANI)

1

AHMET SAĞLAM (KOMİSYON BAŞKANI)

2

MUHİTTİN ÇAKIR

2

HALİL YANIK

3

İSMAİL SARITAŞ

3

ÖMER DÜZGÜN

4

SERDAL ŞAN

4

AYŞE DENİZ ÇELİK

5

İHSAN KARABULUT

5

MURAT YAVUZ

6

RAHMİ KARA

6

MÜRSEL ETEGÜL

7

ALİRIZA KOÇAK

7

MEHMET LETİF KARAKUŞ

       

5-ULAŞIM KOMİSYONU

6-KIRSAL KALKINMA TARIM, HAYVANCLIK VE ORMAN KOMİSYONU

1

VOLKAN EROL (KOMİSYON BAŞKANI)

1

MEMET ADAK (KOMİSYON BAŞKANI)

2

YUSUF BEKTAŞ

2

HAYRULLAH İNCE

3

NÜSRETTİN AKGÜL

3

NACİ KIRKPINAR

4

ÖMER FARUK YARBA

4

HAMDULLAH SAVAŞ

5

HALİL YAŞA

5

YAVUZ BULUT

6

SİNAN AYDIN

6

NURİ KARAMAN

7

YILMAZ TAŞTEPE

7

RAHMİ KARA

8

HİKMET DAĞ

8

YILMAZ TAŞTEPE

7- TARİH, TURİZM VE SANAT KOMİSYONU

8- TARİFE VE İSİMLENDİRME KOMİSYONU

1

MAHMUT ALTAN (KOMİSYON BAŞKANI)

1

ABDULKADİR BULUT(KOMİSYON BAŞKANI)

2

ABDULHALİK YILMAZ

2

ÖMER FARUK YARBA

3

YAKUP ÇELİKER

3

ERDOĞAN DÖNMEZ

4

HALİT GÖKÇE

4

HÜSEYİN SAĞLAM

5

YAŞAR YETİŞİR

5

YAVUZ KOCAMAN

6

 SİNAN AYDIN

6

MUSTAFA DAĞ

7

MEHMET LETİF KARAKUŞ

7

MEHMET ATİK

8

KENAN KAYA

8

GÜNDÜZ GÜNEŞ

9-HUKUK VE TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

10-SOSYAL HİZMETLER VE ENGELSİZ HAYAT KOMİSYONU

1

AYŞE DENİZ ÇELİK (KOMİSYON BAŞKANI)

1

SERHAT AKYÜZ (KOMİSYON BAŞKANI)

2

HALİL YANIK

2

YAŞAR TAŞ

3

ÖMER DÜZGÜN

3

ERCAN YILMAZ

4

AHMET SAĞLAM

4

SADRETTİN BAŞ

5

MURAT YAVUZ

5

CELAL ERSOY

6

YAVUZ KOCAMAN

6

ERDOĞAN DÖNMEZ

7

YUSUF DEMİRCİOĞLU

7

MUSTAFA DAĞ

8

ALİRIZA KOÇAK

8

RASİM GÜNEŞ

11-AB VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

12-   ENERJİ VE DOĞAL AFETLER  KOMİSYONU

1

HALİT GÖKÇE (KOMİSYON BAŞKANI)

1

YAVUZ BULUT (KOMİSYON BAŞKANI)

2

ABDULHALİK YILMAZ

2

HAYRULLAH İNCE

3

YAKUP ÇELİKER

3

NACİ KIRKPINAR

4

MAHMUT ALTAN

4

HAMDULLAH SAVAŞ

5

YAŞAR YETİŞİR

5

MEMET ADAK  

6

RAHMİ KARA

6

NURİ KARAMAN

7

RASİM GÜNEŞ

7

SEYFETTİN LİMAN

8

TEMEL DEMİR

8

YILMAZ TAŞTEPE

  13-ALTYAPI VE KENTSEL YENİLEME  KOMİSYONU

 

1

AYŞE AYDIN (KOMİSYON BAŞKANI)

 

2

MUHİTTİN ÇAKIR

 

3

İSMAİL SARITAŞ

 

4

SERDAL ŞAN

 

5

İHSAN KARABULUT

 

6

HÜSEYİN SAĞLAM

 

7

SEYFETTİN LİMAN

 

8

MEHMET LETİF KARAKUŞ

 

 

 

 

 

ENCÜMEN ÜYELERİ  (SEÇİLMİŞ)

 

MECLİS BAŞKANLIK DİVANI

1

YUSUF BEKTAŞ

MECLİS BAŞKANI :                  MEHMET SEKMEN

2

NÜSRETTİN AKGÜL

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ :          FEVZİ POLAT

3

ABDULKADİR BULUT

MECLİS 2. BAŞKAN VEKİ :  YUSUF DEMİRCİOĞLU

4

HALİL YAŞA

ASIL KATİP 1. ÜYE :                 MEHMET AKARSU

5

VOLKAN EROL

ASIL KATİP 2. ÜYE :                     SERHAT AKYÜZ

 

 

KATİP YEDEK ÜYE :          ABDULKADİR BULUT

 

 

KATİP YEDEK ÜYE:            HAMDULLAH SAVAŞ

 


İletişim Bilgileri

Kurum Adı : ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Çalışma Saatleri : 08:00 - 18:00 (Hafta İçi)
Telefon : +90(442) 344 10 00
Çağrı Merkezi : 444 16 25    7 / 24 Hizmetinizde
Fax : 0(442) 233 02 20
Web : https://www.erzurum.bel.tr
Adres : MuratPaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Cad. No:2 Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25100 Erzurum
     

 

©2016 Erzurum Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.